Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#6886

Misafir#6886

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #13 · ELO 1398 · 64.524 XP

🎮 2601 maç✅ 1820 galibiyet ❌ 644 mağlubiyet🤝 137 berabere📊 %74 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1408Son 200 maçTaban: 1395

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSilinmiş Oyuncu26-2119.10.2026
MSilinmiş Oyuncu17-2619.10.2026
GCeyda25-1119.10.2026
MYunus Emre Çelik23-2519.10.2026
GMisafir#505630-1819.10.2026
MDark Knight21-2719.10.2026
GBilge Kağan26-2019.10.2026
BMehmet Duran24-2419.10.2026
GKavci2725-1219.10.2026
GSwc25-1619.10.2026
MSwc19-2519.10.2026
GSwc25-2319.10.2026
MSwc22-2519.10.2026
MMisafir#120119-2919.10.2026
GMisafir#625025-2219.10.2026
GMisafir#926525-619.10.2026
GMuzaffer ŞEN36-1219.10.2026
GMete Yüzücü43-519.10.2026
GSavaşçı25-1619.10.2026
BİMPARATOR24-2419.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna