Ana Sayfa › Sıralama › SÜMEYYE

SÜMEYYE

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #92 · ELO 1128 · 18.204 XP

🎮 658 maç✅ 170 galibiyet ❌ 449 mağlubiyet🤝 39 berabere📊 %27 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1128Son 200 maçTaban: 1043

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MGMRC12-2530.10.2026
MGMRC19-2930.10.2026
Gmeko25-1729.10.2026
BSümeyra Uzun 224-2429.10.2026
MSümeyra Uzun 222-2629.10.2026
MSümeyra Uzun 218-2529.10.2026
BSümeyra Uzun 224-2429.10.2026
MSümeyra Uzun 222-2629.10.2026
GMisafir#66925-2229.10.2026
BMisafir#66924-2429.10.2026
MMisafir#66915-2529.10.2026
GMisafir#751825-2028.10.2026
MMisafir#751817-2628.10.2026
Gzezey_pastasıyız—28.10.2026
Gbombe25-1728.10.2026
MSabah19-2628.10.2026
MMisafir#338517-2628.10.2026
MMisafir#210720-2828.10.2026
GMisafir#469628-2028.10.2026
GMisafir#469625-1328.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna