Ana Sayfa › Sıralama › Nazlı BÜLBÜL_46

Nazlı BÜLBÜL_46

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #104 · ELO 1110 · 15.506 XP

🎮 345 maç✅ 102 galibiyet ❌ 226 mağlubiyet🤝 17 berabere📊 %31 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1110Son 200 maçTaban: 1098

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#610020-2629.10.2026
MMisafir#229719-2929.10.2026
GMisafir#283125-926.10.2026
GMisafir#283125-1626.10.2026
MMisafir#283116-2526.10.2026
MMisafir#03320-2825.10.2026
MMisafir#03313-2725.10.2026
BMisafir#03324-2425.10.2026
MMisafir#653118-2525.10.2026
GAlphaMind26-1525.10.2026
GMisafir#653125-925.10.2026
Minci3416-2625.10.2026
Binci3424-2425.10.2026
Ginci3425-1125.10.2026
MSilinmiş Oyuncu23-2517.10.2026
MSlymnn2718-2517.10.2026
BSlymnn2724-2417.10.2026
MMisafir#25022-2617.10.2026
MMisafir#25017-2617.10.2026
MMisafir#25012-2617.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna