Ana Sayfa › Sıralama › Kavci27

Kavci27

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #44 · ELO 1210 · 18.943 XP

🎮 256 maç✅ 138 galibiyet ❌ 100 mağlubiyet🤝 18 berabere📊 %58 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1210Son 200 maçTaban: 1020

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMete_4419-2921.10.2026
MMete_4421-2721.10.2026
BMisafir#229724-2421.10.2026
MMisafir#229717-2621.10.2026
MMisafir#229720-2521.10.2026
MMisafir#66915-2521.10.2026
MSilinmiş Oyuncu16-2520.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2320.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2520.10.2026
GFatma sena Yalçın26-1420.10.2026
BMisafir#362824-2420.10.2026
GMisafir#362825-2320.10.2026
BMisafir#362824-2420.10.2026
MMisafir#688612-2519.10.2026
MKEYKUBAD8-2519.10.2026
GKEYKUBAD25-1319.10.2026
GKEYKUBAD25-1419.10.2026
MKenan20-2819.10.2026
MKenan20-2519.10.2026
MSilinmiş Oyuncu20-2819.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna