Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#7758

Misafir#7758

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #313 · ELO 1021 · 1.431 XP

🎮 35 maç✅ 3 galibiyet ❌ 30 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %9 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1021Son 43 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#801226-2225.10.2026
MMisafir#801212-2525.10.2026
MMisafir#66910-2523.10.2026
MMisafir#66918-2523.10.2026
MMisafir#66917-2723.10.2026
MReidzer90919-2523.10.2026
MReidzer90917-2523.10.2026
MReidzer90916-2523.10.2026
MReidzer90911-2623.10.2026
MSlymnn2718-2620.10.2026
MSlymnn275-2620.10.2026
MSlymnn2722-2620.10.2026
MSilinmiş Oyuncu15-2520.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2520.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2120.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2520.10.2026
MMisafir#429222-2620.10.2026
MSilinmiş Oyuncu18-2620.10.2026
Mkfc119612-2520.10.2026
Bceyda çiftlik24-2419.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna