Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#033

Misafir#033

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #70 · ELO 1164 · 27.114 XP

🎮 1040 maç✅ 568 galibiyet ❌ 400 mağlubiyet🤝 72 berabere📊 %59 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1164Son 200 maçTaban: 1074

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#721321-2530.10.2026
MDark Knight20-2830.10.2026
GMisafir#65726-1030.10.2026
MMisafir#22979-2730.10.2026
GAlphaMind26-2030.10.2026
GElif Baladur25-1730.10.2026
BMisafir#706024-2430.10.2026
GMisafir#706028-2030.10.2026
M@fatihciglik11-2829.10.2026
M@fatihciglik10-3829.10.2026
G@fatihciglik36-1229.10.2026
MReidzer90920-2529.10.2026
BReidzer90924-2429.10.2026
MReidzer90919-2529.10.2026
Mmelek18-2529.10.2026
Mmelek22-2629.10.2026
GEsra E25-729.10.2026
MEsra E16-2529.10.2026
GEsra E25-929.10.2026
GMisafir#2005—29.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna