Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#2824

Misafir#2824

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #84 · ELO 1142 · 5.195 XP

🎮 35 maç✅ 29 galibiyet ❌ 4 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %88 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1142Son 44 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Gözde26-2227.10.2026
GSilinmiş Oyuncu28-2027.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2327.10.2026
GMisafir#25026-927.10.2026
GMisafir#229726-2127.10.2026
GMisafir#229727-2127.10.2026
MMisafir#229720-2827.10.2026
GMisafir#283125-1627.10.2026
GSevda ALBOYACI25-1127.10.2026
Gmelek25-2126.10.2026
MMisafir#95915-2526.10.2026
GLaçin26-2226.10.2026
GMisafir#721325-2326.10.2026
GSümeyra Uzun 226-1926.10.2026
GAkıncıAlp26-2226.10.2026
Bkfc119624-2426.10.2026
Gkfc119626-1526.10.2026
Gkfc119625-1826.10.2026
GSlymnn2725-2126.10.2026
GZeynep 526-1826.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna