Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#9816

Misafir#9816

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #37 · ELO 1225 · 10.276 XP

🎮 114 maç✅ 62 galibiyet ❌ 41 mağlubiyet🤝 11 berabere📊 %60 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1225Son 140 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GAlphaMind—29.10.2026
GAlphaMind—29.10.2026
MBerat Zeren15-2529.10.2026
GBerat Zeren24-2429.10.2026
MBerat Zeren14-2629.10.2026
MSlymnn2721-2629.10.2026
MSlymnn2717-2629.10.2026
GReidzer90925-1029.10.2026
GReidzer90925-1829.10.2026
BReidzer90924-2429.10.2026
MMisafir#532812-2529.10.2026
MMisafir#532812-2529.10.2026
GPera25-1629.10.2026
GPera25-2329.10.2026
MPera22-2629.10.2026
GBaku202626-2126.10.2026
GAkıncıAlp25-1826.10.2026
MSÜMEYYE20-2526.10.2026
BCE ee24-2426.10.2026
BMisafir#554824-2426.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna