Ana Sayfa › Sıralama › Zeynep Su E

Zeynep Su E

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #190 · ELO 1057 · 3.250 XP

🎮 72 maç✅ 11 galibiyet ❌ 59 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %16 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1057Son 85 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MGülsimay20-2828.10.2026
MGülsimay23-2528.10.2026
GGülsimay25-1128.10.2026
MGülsimay22-2628.10.2026
MGülsimay17-2724.10.2026
MGülsimay19-2524.10.2026
MGülsimay22-2624.10.2026
MMisafir#404019-2520.10.2026
MMisafir#404012-2520.10.2026
Milydatrn3517-2514.10.2026
MGülsimay15-2614.10.2026
MGülsimay15-2514.10.2026
MGülsimay21-2514.10.2026
MGülsimay17-2614.10.2026
Mufka8-2712.10.2026
MMisafir#46829-2512.10.2026
MMisafir#468212-2512.10.2026
MBilge Kağan20-2812.10.2026
MBilge Kağan14-3412.10.2026
MBilge Kağan9-2712.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna