Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#1438

Misafir#1438

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #109 · ELO 1106 · 6.310 XP

🎮 64 maç✅ 26 galibiyet ❌ 36 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %42 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1106Son 76 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSlymnn2722-2630.10.2026
MMisafir#505616-2530.10.2026
GMisafir#648325-2330.10.2026
GMisafir#648325-2230.10.2026
MSlymnn2721-2529.10.2026
MSlymnn2716-2529.10.2026
GAlphaMind35-1329.10.2026
GAlphaMind26-2229.10.2026
GMisafir#8710—29.10.2026
GMisafir#8710—29.10.2026
MSahibül Hikmet15-2529.10.2026
MSahibül Hikmet22-2529.10.2026
MEksik Timur16-2529.10.2026
MEksik Timur8-2529.10.2026
GEmine28-929.10.2026
GEmine26-2229.10.2026
BEmine24-2429.10.2026
GFatih Karakoc25-1029.10.2026
GFatih Karakoc30-1829.10.2026
MAVŞAR BEY14-2729.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna