Ana Sayfa › Sıralama › Misafir734

Misafir734

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #306 · ELO 1023 · 30.550 XP

🎮 1175 maç✅ 396 galibiyet ❌ 688 mağlubiyet🤝 91 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1023Son 200 maçTaban: 1023

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MElif Baladur15-2530.10.2026
BElif Baladur24-2430.10.2026
MElif Baladur0-4830.10.2026
GElif Baladur25-1830.10.2026
BElif Baladur24-2430.10.2026
GElif Baladur25-1330.10.2026
GElif Baladur25-1830.10.2026
MElif Baladur11-2530.10.2026
GElif Baladur25-1630.10.2026
MElif Baladur22-2630.10.2026
GKocakurt36-1230.10.2026
GKocakurt27-2130.10.2026
MKocakurt14-2530.10.2026
MKocakurt8-2530.10.2026
MMisafir#616116-3230.10.2026
MMisafir#6697-2530.10.2026
MMisafir#66916-3230.10.2026
MMisafir#66921-2730.10.2026
MMisafir#66912-2630.10.2026
MMisafir#66922-2530.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna