Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#8629

Misafir#8629

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #233 · ELO 1040 · 30.016 XP

🎮 1026 maç✅ 397 galibiyet ❌ 557 mağlubiyet🤝 72 berabere📊 %42 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1040Son 200 maçTaban: 1040

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GPera25-2230.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1118.10.2026
MSilinmiş Oyuncu23-2518.10.2026
MBilge Kağan19-2513.10.2026
MBilge Kağan16-2513.10.2026
GBilge Kağan28-2013.10.2026
GMisafir#288925-1511.10.2026
MMisafir#675323-2511.10.2026
GZeynep25-2111.10.2026
GGece25-411.10.2026
MMisafir#17719-2511.10.2026
MMisafir#952310-2511.10.2026
MMisafir#669918-2510.10.2026
MMisafir#669923-2510.10.2026
MMisafir#669918-2510.10.2026
GMisafir#669926-2110.10.2026
GMisafir#669926-1810.10.2026
MYunus Emre Çelik22-2610.10.2026
MYunus Emre Çelik14-2610.10.2026
MMisafir#981620-2810.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna