Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#6100

Misafir#6100

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #100 · ELO 1120 · 19.242 XP

🎮 273 maç✅ 124 galibiyet ❌ 132 mağlubiyet🤝 17 berabere📊 %48 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1120Son 200 maçTaban: 1120

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GZeynep 425-1531.10.2026
MMisafir#27122-2531.10.2026
MMisafir#229710-3830.10.2026
GMisafir#25025-2330.10.2026
BMisafir#25024-2430.10.2026
MMisafir#25022-2530.10.2026
MMisafir#829222-2630.10.2026
MMisafir#829222-2630.10.2026
MMisafir#829221-2730.10.2026
MSahibül Hikmet20-2530.10.2026
MSahibül Hikmet22-2630.10.2026
MSahibül Hikmet16-2530.10.2026
MSahibül Hikmet17-3130.10.2026
MSahibül Hikmet16-2530.10.2026
MSahibül Hikmet23-2530.10.2026
GSahibül Hikmet27-1530.10.2026
MSahibül Hikmet13-2530.10.2026
GMisafir#196630-1830.10.2026
Mzezey_pastasıyız21-2530.10.2026
Gzezey_pastasıyız28-2030.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna