Ana Sayfa › Sıralama › 2026

2026

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #68 · ELO 1167 · 26.957 XP

🎮 288 maç✅ 180 galibiyet ❌ 79 mağlubiyet🤝 29 berabere📊 %69 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1167Son 200 maçTaban: 1139

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MKocakurt23-2530.10.2026
GMisafir#844825-1829.10.2026
BMisafir#844824-2429.10.2026
GHiç25-1728.10.2026
GHiç25-1028.10.2026
GHiç26-1328.10.2026
GHiç32-1628.10.2026
MMisafir#143823-2528.10.2026
GNinziya25-1028.10.2026
GNinziya25-1828.10.2026
GCE ee26-1927.10.2026
GCE ee26-2027.10.2026
MSahibül Hikmet16-2527.10.2026
GMisafir#721325-2127.10.2026
Gkfc119625-2327.10.2026
GBaku202627-1627.10.2026
GAkıncıAlp27-1627.10.2026
GEren Özdemir25-1026.10.2026
GFatma asff41-726.10.2026
G@fatihciglik25-1326.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna