Ana Sayfa › Sıralama › Sümeyra Uzun

Sümeyra Uzun

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #378 · ELO 1013 · 3.225 XP

🎮 40 maç✅ 11 galibiyet ❌ 25 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %31 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1013Son 50 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BMisafir#25024-2431.10.2026
MMisafir#25022-2631.10.2026
MMisafir#25014-2631.10.2026
BMisafir#25024-2431.10.2026
MMisafir#25019-2931.10.2026
MMisafir#25023-2531.10.2026
Myağmur değer21-2530.10.2026
MFatma asff12-2527.10.2026
GZeynep 526-1727.10.2026
MDel piero1023-2527.10.2026
MEksik Timur14-2627.10.2026
Mkfc119621-2525.10.2026
Mkfc119622-2625.10.2026
Mkfc119622-2525.10.2026
Mkfc119617-2625.10.2026
Mkfc119619-2525.10.2026
Mkfc119616-2525.10.2026
Mkfc119619-2525.10.2026
Mkfc119621-2725.10.2026
Mkfc119618-2525.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna