Ana Sayfa › Sıralama › Gülsimay

Gülsimay

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #242 · ELO 1039 · 5.682 XP

🎮 68 maç✅ 42 galibiyet ❌ 24 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %64 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1039Son 83 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GZeynep Su E28-2028.10.2026
GZeynep Su E25-2328.10.2026
MZeynep Su E11-2528.10.2026
GZeynep Su E26-2228.10.2026
MMisafir#336415-2528.10.2026
GZeynep Su E27-1724.10.2026
GZeynep Su E25-1924.10.2026
GZeynep Su E26-2224.10.2026
MEylül12-2624.10.2026
MSilinmiş Oyuncu15-2620.10.2026
MSilinmiş Oyuncu10-2514.10.2026
GZeynep Su E26-1514.10.2026
GZeynep Su E25-1514.10.2026
GZeynep Su E25-2114.10.2026
GZeynep Su E26-1714.10.2026
GZeynep Su E48-012.10.2026
GZeynep Su E26-1212.10.2026
MZeynep Su E20-2612.10.2026
GZeynep Su E25-1112.10.2026
GZeynep Su E25-1312.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna