Ana Sayfa › Sıralama › Elif Baladur

Elif Baladur

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #165 · ELO 1070 · 18.932 XP

🎮 445 maç✅ 185 galibiyet ❌ 235 mağlubiyet🤝 25 berabere📊 %44 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1070Son 200 maçTaban: 1041

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Gözde25-2331.10.2026
GKerem Coşkun41-731.10.2026
MİMPARATOR18-2531.10.2026
MİMPARATOR14-2631.10.2026
MİMPARATOR22-2631.10.2026
MİMPARATOR15-2631.10.2026
GZeynep 427-1231.10.2026
BZeynep 424-2431.10.2026
GZeynep 426-1231.10.2026
G-01-25-2331.10.2026
M-01-17-2631.10.2026
MMisafir#701817-2631.10.2026
MMisafir#701821-2731.10.2026
BMisafir#701824-2431.10.2026
MMisafir#701823-2531.10.2026
MMisafir#701821-2531.10.2026
M-01-12-2631.10.2026
M-01-18-2531.10.2026
MMisafir#847123-2531.10.2026
GMisafir73425-1530.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna