Ana Sayfa › Sıralama › Reidzer909

Reidzer909

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #146 · ELO 1079 · 11.608 XP

🎮 118 maç✅ 53 galibiyet ❌ 56 mağlubiyet🤝 9 berabere📊 %49 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1079Son 95 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#03325-2029.10.2026
BMisafir#03324-2429.10.2026
GMisafir#03325-1929.10.2026
MŞükür Məhişoğlu6-2529.10.2026
MŞükür Məhişoğlu17-2729.10.2026
GPera25-1829.10.2026
GPera25-2229.10.2026
MMisafir#981610-2529.10.2026
MMisafir#981618-2529.10.2026
BMisafir#981624-2429.10.2026
GBerat Zeren25-1929.10.2026
GBerat Zeren25-2329.10.2026
MSavaşçı18-2529.10.2026
MSavaşçı16-2529.10.2026
GPera27-1525.10.2026
BPera24-2425.10.2026
GPera25-1425.10.2026
GPera26-2025.10.2026
GPera25-2025.10.2026
MAVŞAR BEY6-2523.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna