Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#2452

Misafir#2452

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #320 · ELO 1020 · 4.750 XP

🎮 76 maç✅ 15 galibiyet ❌ 59 mağlubiyet🤝 2 berabere📊 %20 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1020Son 85 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#210719-2530.10.2026
MAlphaMind8-2530.10.2026
MKerem Coşkun20-2530.10.2026
GKerem Coşkun25-1930.10.2026
MKerem Coşkun19-2930.10.2026
GMisafir#66928-2030.10.2026
MMisafir#66914-2730.10.2026
MMisafir#6694-2530.10.2026
MElif Baladur21-2729.10.2026
MElif Baladur11-2629.10.2026
BElif Baladur24-2429.10.2026
MElif Baladur7-2729.10.2026
GElif Baladur25-1729.10.2026
MElif Baladur18-3029.10.2026
MKocakurt13-2528.10.2026
MSilinmiş Oyuncu21-2728.10.2026
MElif Baladur13-2528.10.2026
Mhellooo21-2528.10.2026
Mhellooo8-2528.10.2026
Mhellooo19-2528.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna