Ana Sayfa › Sıralama › @fatihciglik

@fatihciglik

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #25 · ELO 1325 · 40.222 XP

🎮 1534 maç✅ 732 galibiyet ❌ 701 mağlubiyet🤝 101 berabere📊 %51 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1325Son 200 maçTaban: 1318

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GAdem Gümüş30-1831.10.2026
Gladymia_elif25-1931.10.2026
Gladymia_elif25-1631.10.2026
Gladymia_elif25-431.10.2026
Gladymia_elif25-2131.10.2026
Gladymia_elif25-1731.10.2026
Mladymia_elif14-2531.10.2026
GEsra E25-1831.10.2026
GEsra E25-1631.10.2026
MSümeyra Uzun 216-3231.10.2026
GSümeyra Uzun 225-1831.10.2026
BSümeyra Uzun 224-2431.10.2026
Gmeko27-2130.10.2026
Gmeko25-2330.10.2026
Gmeko25-1730.10.2026
GSudenur Sevinç25-1430.10.2026
GSudenur Sevinç26-1830.10.2026
GSudenur Sevinç28-1430.10.2026
GSudenur Sevinç25-1730.10.2026
GMisafir#66926-930.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna