Ana Sayfa › Sıralama › Bilge Kağan

Bilge Kağan

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #57 · ELO 1186 · 46.167 XP

🎮 947 maç✅ 604 galibiyet ❌ 274 mağlubiyet🤝 69 berabere📊 %69 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1186Son 200 maçTaban: 1186

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#841726-1331.10.2026
GMisafir#66925-1831.10.2026
GKerem Soylo44-431.10.2026
Ghato25-1931.10.2026
Mhato19-2931.10.2026
Ghato26-1531.10.2026
GMisafir#65744-431.10.2026
GMisafir#65726-1231.10.2026
GMisafir#65731-1731.10.2026
GMisafir#933834-1431.10.2026
MİMPARATOR10-2531.10.2026
MİMPARATOR15-2531.10.2026
GİMPARATOR25-2331.10.2026
MİMPARATOR21-2531.10.2026
GİMPARATOR26-2131.10.2026
MİMPARATOR19-2931.10.2026
GİMPARATOR26-2231.10.2026
BİMPARATOR24-2431.10.2026
MİMPARATOR23-2531.10.2026
GİMPARATOR26-1931.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna