Ana Sayfa › Sıralama › AkıncıAlp

AkıncıAlp

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #108 · ELO 1107 · 16.498 XP

🎮 347 maç✅ 129 galibiyet ❌ 196 mağlubiyet🤝 22 berabere📊 %40 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1107Son 200 maçTaban: 1020

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GŞükür Məhişoğlu25-2030.10.2026
GMisafir#871034-1430.10.2026
MMisafir#656515-2630.10.2026
MElif Baladur12-2530.10.2026
MÇiğdem Mine Alemd15-2530.10.2026
MEylül20-2830.10.2026
GEmine25-1930.10.2026
GAlphaMind25-1330.10.2026
GMisafir#183726-2228.10.2026
MDarwin19-2528.10.2026
MAlphaMind15-3328.10.2026
Gzehhraa26-1828.10.2026
Gzehhraa25-2328.10.2026
MSümeyra Uzun 218-2528.10.2026
MSümeyra Uzun 220-2828.10.2026
MSümeyra Uzun 28-2528.10.2026
MSümeyra Uzun 212-2528.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2328.10.2026
MSavaşçı18-2528.10.2026
GSavaşçı25-1828.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna