Ana Sayfa › Sıralama › Esra E

Esra E

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #165 · ELO 1070 · 7.349 XP

🎮 141 maç✅ 54 galibiyet ❌ 81 mağlubiyet🤝 6 berabere📊 %40 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1070Son 59 maçTaban: 953

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Gzehra ömerca27-2131.10.2026
Mzehra ömerca23-2531.10.2026
GSümeyra Uzun 226-1531.10.2026
BSümeyra Uzun 224-2431.10.2026
MSümeyra Uzun 210-2531.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2231.10.2026
M@fatihciglik18-2531.10.2026
M@fatihciglik16-2531.10.2026
MKocakurt17-2531.10.2026
GMisafir#847125-1130.10.2026
BMisafir#847124-2430.10.2026
MMisafir#719318-2530.10.2026
MSümeyra Uzun 212-2529.10.2026
BSümeyra Uzun 224-2429.10.2026
GSheyma—29.10.2026
GSheyma—29.10.2026
GMisafir#7518—29.10.2026
MMisafir#0337-2529.10.2026
GMisafir#03325-1629.10.2026
MMisafir#0339-2529.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna