Ana Sayfa › Sıralama › Sheyma

Sheyma

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #94 · ELO 1125 · 12.632 XP

🎮 155 maç✅ 87 galibiyet ❌ 59 mağlubiyet🤝 9 berabere📊 %60 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1125Son 118 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#48810-4829.10.2026
MMisafir#4881—29.10.2026
MMisafir#532814-2529.10.2026
MMisafir#532813-2529.10.2026
MMisafir#898622-2629.10.2026
MMisafir#898623-2529.10.2026
GZeynep 525-1429.10.2026
GZeynep 525-1529.10.2026
Gyağmur değer30-1829.10.2026
Byağmur değer24-2429.10.2026
Gyağmur değer25-2029.10.2026
GMehmet Açıkgöz26-2218.10.2026
MMisafir#721314-3418.10.2026
GKEYKUBAD25-2218.10.2026
GMisafir#956926-2218.10.2026
GEkrem yiğit25-1918.10.2026
Mkfc119619-2618.10.2026
GMisafir#550425-1618.10.2026
MSabah—11.10.2026
GYusuf Mustafa Şah—11.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna