Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#2889

Misafir#2889

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #313 · ELO 1021 · 10.925 XP

🎮 362 maç✅ 93 galibiyet ❌ 248 mağlubiyet🤝 21 berabere📊 %27 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1021Son 200 maçTaban: 1021

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#829222-2523.10.2026
GMisafir#746325-2323.10.2026
MMisafir#746312-2523.10.2026
Bmustafa tekin24-2423.10.2026
GSümeyra Uzun 226-2023.10.2026
MSümeyra Uzun 219-2923.10.2026
GSümeyra Uzun 226-1623.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2323.10.2026
MGönül Yetkin23-2522.10.2026
MGönül Yetkin21-2522.10.2026
GMisafir#03325-1222.10.2026
MGönül Yetkin23-2522.10.2026
MMisafir#898619-2622.10.2026
MMisafir#898620-2522.10.2026
MMisafir#898621-2622.10.2026
MMisafir#447519-2922.10.2026
GMisafir#447525-1822.10.2026
MMisafir#447519-2922.10.2026
MMisafir#447519-2522.10.2026
MMisafir#675323-2522.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna