Ana Sayfa › Sıralama › Gumball

Gumball

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #10 · ELO 1404 · 49.419 XP

🎮 2165 maç✅ 1070 galibiyet ❌ 955 mağlubiyet🤝 140 berabere📊 %53 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1407Son 200 maçTaban: 1362

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MEmine Baysan20-2630.10.2026
Gzezey_pastasıyız27-2130.10.2026
GFatma asff26-1830.10.2026
GElif Baladur25-2230.10.2026
MAlphaMind20-2630.10.2026
GMisafir#871025-1930.10.2026
MGülay16-2630.10.2026
MSwc12-2529.10.2026
GSwc26-2229.10.2026
MSwc21-2629.10.2026
MMisafir#488116-2729.10.2026
MMisafir#488122-2629.10.2026
GSabah—29.10.2026
GSabah—29.10.2026
GMetehan29-1929.10.2026
GMetehan25-1929.10.2026
Byağmur değer24-2429.10.2026
Byağmur değer24-2429.10.2026
Gyağmur değer26-2129.10.2026
MBaku202621-2529.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna