Ana Sayfa › Sıralama › kfc1196

kfc1196

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #8 · ELO 1407 · 83.491 XP

🎮 4146 maç✅ 2506 galibiyet ❌ 1293 mağlubiyet🤝 347 berabere📊 %66 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1431Son 200 maçTaban: 1404

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSlymnn2725-1931.10.2026
GSlymnn2725-2331.10.2026
MMisafir#229716-2531.10.2026
GEniko25-1631.10.2026
MDarwin6-3131.10.2026
MDarwin10-2531.10.2026
GDarwin25-1731.10.2026
GDarwin25-1231.10.2026
GDarwin30-1831.10.2026
GDarwin27-2131.10.2026
MDarwin19-2531.10.2026
GMisafir#336426-2031.10.2026
GMisafir#336425-1631.10.2026
MMisafir#336423-2531.10.2026
GMisafir#336425-1931.10.2026
GMisafir#336425-1531.10.2026
GMisafir#336427-2131.10.2026
GMisafir#336425-2031.10.2026
MMisafir#898614-2530.10.2026
MMisafir#898620-2630.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna