Ana Sayfa › Sıralama › Beşir Meral

Beşir Meral

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #26 · ELO 1323 · 22.361 XP

🎮 301 maç✅ 198 galibiyet ❌ 78 mağlubiyet🤝 25 berabere📊 %72 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1323Son 200 maçTaban: 1313

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GZeynep 425-1031.10.2026
GZeynep 428-2031.10.2026
GZeynep 425-1931.10.2026
GİMPARATOR36-1231.10.2026
GİMPARATOR25-1631.10.2026
GİMPARATOR25-2331.10.2026
GİMPARATOR26-2231.10.2026
MİMPARATOR11-2531.10.2026
MİMPARATOR19-2531.10.2026
GİMPARATOR25-2231.10.2026
GİMPARATOR25-1931.10.2026
MMisafir#27122-2531.10.2026
GMisafir#27130-1831.10.2026
GMisafir#27125-1531.10.2026
GMisafir#65726-1031.10.2026
GMisafir#701825-2331.10.2026
GMisafir#498638-1031.10.2026
MMisafir#498614-2531.10.2026
Gv880v26-831.10.2026
Gv880v25-1131.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna