Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#4475

Misafir#4475

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #262 · ELO 1038 · 54.513 XP

🎮 1968 maç✅ 1194 galibiyet ❌ 602 mağlubiyet🤝 172 berabere📊 %66 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1038Son 200 maçTaban: 1026

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSümeyra Uzun 226-1629.10.2026
GSümeyra Uzun 225-1529.10.2026
GKocakurt25-2129.10.2026
GKocakurt25-2229.10.2026
GReidzer90948-029.10.2026
MSümeyra Uzun 218-2529.10.2026
MSümeyra Uzun 220-2529.10.2026
GSümeyra Uzun 225-1929.10.2026
GSümeyra Uzun 231-1729.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2029.10.2026
GMisafir#643129-1928.10.2026
MErBa22-2528.10.2026
GErBa25-2028.10.2026
GFatih Karakoc25-1828.10.2026
GFatih Karakoc25-1628.10.2026
GFatih Karakoc25-1028.10.2026
GMisafir#875225-1928.10.2026
GMisafir#102027-1526.10.2026
GFatma sena27-1126.10.2026
BCE ee24-2426.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna