Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#5548

Misafir#5548

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #117 · ELO 1101 · 12.481 XP

🎮 120 maç✅ 49 galibiyet ❌ 61 mağlubiyet🤝 10 berabere📊 %45 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1101Son 142 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#721320-2526.10.2026
GBaku202626-2226.10.2026
GIlgazyagız Karade25-1826.10.2026
Mkfc119619-2526.10.2026
BMisafir#981624-2426.10.2026
GSÜMEYYE28-2026.10.2026
MMisafir#61001-4724.10.2026
MMisafir#192115-2724.10.2026
MMisafir#03323-2524.10.2026
GMisafir#210729-1924.10.2026
MGMRC22-2524.10.2026
GSilinmiş Oyuncu28-724.10.2026
Mfuzuli14-2523.10.2026
BRümeysa Yıldız24-2423.10.2026
MSabah16-2523.10.2026
Mkfc119621-2723.10.2026
GSÜMEYYE26-1423.10.2026
GTarıklyon25-1723.10.2026
GMisafir#675325-2122.10.2026
MMisafir#675320-2522.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna