Ana Sayfa › Sıralama › Del piero10

Del piero10

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #81 · ELO 1146 · 23.082 XP

🎮 337 maç✅ 173 galibiyet ❌ 148 mağlubiyet🤝 16 berabere📊 %54 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1146Son 200 maçTaban: 1045

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#898620-2529.10.2026
MMisafir#898619-2629.10.2026
MMisafir#532811-2529.10.2026
MMisafir#532819-2629.10.2026
GMisafir#532826-2029.10.2026
GOyuncu45625-2329.10.2026
GOyuncu45625-1529.10.2026
GDark Knight26-2229.10.2026
GDark Knight25-1429.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2229.10.2026
GSümeyra Uzun 225-1829.10.2026
MSahibül Hikmet20-2829.10.2026
MSahibül Hikmet21-2529.10.2026
Gkfc119626-1827.10.2026
Gkfc119625-1427.10.2026
Gkfc119626-2027.10.2026
Mkfc119621-2727.10.2026
MEksik Timur17-2527.10.2026
GMisafir#721327-1427.10.2026
GFatma asff25-1427.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna