Ana Sayfa › Sıralama › Darwin

Darwin

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #28 · ELO 1301 · 35.275 XP

🎮 1087 maç✅ 399 galibiyet ❌ 635 mağlubiyet🤝 53 berabere📊 %39 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1301Son 200 maçTaban: 1221

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BMisafir#65724-2431.10.2026
GMisafir#229748-031.10.2026
Gkfc119631-631.10.2026
Gkfc119625-1031.10.2026
Mkfc119617-2531.10.2026
Mkfc119612-2531.10.2026
Mkfc119618-3031.10.2026
Mkfc119621-2731.10.2026
Gkfc119625-1931.10.2026
Gzehra ömerca25-1431.10.2026
MEylül20-2830.10.2026
GEylül25-1930.10.2026
GMisafir#489225-1630.10.2026
MEylül21-2730.10.2026
MEylül19-2930.10.2026
MEylül15-2530.10.2026
GEylül25-2330.10.2026
GEylül25-230.10.2026
GBeşir Meral25-2330.10.2026
GMisafir#338531-1730.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna