Ana Sayfa › Sıralama › fuzuli

fuzuli

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #291 · ELO 1026 · 26.693 XP

🎮 466 maç✅ 257 galibiyet ❌ 178 mağlubiyet🤝 31 berabere📊 %59 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1026Son 200 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSabri Saltık34-1424.10.2026
MMisafir#106921-2724.10.2026
GMisafir#106925-2324.10.2026
GMisafir#706026-1324.10.2026
GMisafir#653125-1924.10.2026
MFırat22-2624.10.2026
GFırat25-2224.10.2026
MMisafir#751120-2524.10.2026
GMisafir#751125-2324.10.2026
GYeter Tunca25-524.10.2026
GYeter Tunca26-1124.10.2026
GYeter Tunca26-1624.10.2026
GBeşir Meral26-1024.10.2026
MBeşir Meral20-2824.10.2026
BBeşir Meral24-2424.10.2026
GBeşir Meral25-2324.10.2026
MBeşir Meral21-2624.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1124.10.2026
G@fatihciglik25-1924.10.2026
G@fatihciglik25-1724.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna