Ana Sayfa › Sıralama › melihkaraluss

melihkaraluss

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #186 · ELO 1059 · 4.599 XP

🎮 47 maç✅ 13 galibiyet ❌ 28 mağlubiyet🤝 6 berabere📊 %32 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1059Son 58 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#25025-1825.10.2026
MMisafir#89864-2525.10.2026
Gİsmail Asaf25-1825.10.2026
MMisafir#751123-2519.10.2026
MMisafir#801720-2819.10.2026
GMisafir#801726-1819.10.2026
GMisafir#801725-1919.10.2026
MKoray Mavi20-2819.10.2026
BKoray Mavi24-2419.10.2026
MMisafir#625020-2518.10.2026
MSilinmiş Oyuncu17-2718.10.2026
MMisafir#23720-2516.10.2026
MMisafir#17720-2616.10.2026
MMisafir#23715-2616.10.2026
GFatmagül26-2116.10.2026
MFatmagül19-2516.10.2026
MLaçin12-2516.10.2026
BAKIN ÇELİK24-2416.10.2026
MSahibül Hikmet9-2616.10.2026
MSahibül Hikmet22-2616.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna