Ana Sayfa › Sıralama › AlphaMind

AlphaMind

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #34 · ELO 1238 · 23.321 XP

🎮 492 maç✅ 302 galibiyet ❌ 169 mağlubiyet🤝 21 berabere📊 %64 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1238Son 200 maçTaban: 1170

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#25017-2630.10.2026
MMisafir#25017-2630.10.2026
GMisafir#656525-1830.10.2026
BEylül24-2430.10.2026
MDark Knight23-2530.10.2026
GGumball26-2030.10.2026
MMisafir#03320-2630.10.2026
Gyağmur değer—30.10.2026
GZehra31-730.10.2026
GZehra26-1830.10.2026
BZehra24-2430.10.2026
MZehra13-2530.10.2026
MZehra21-2730.10.2026
GZehra25-1730.10.2026
GZehra26-2230.10.2026
GZehra25-2130.10.2026
GZehra25-2330.10.2026
GZehra27-2130.10.2026
GZehra25-2030.10.2026
MZehra22-2630.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna