Ana Sayfa › Sıralama › İMPARATOR

İMPARATOR

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #62 · ELO 1179 · 21.658 XP

🎮 494 maç✅ 236 galibiyet ❌ 221 mağlubiyet🤝 37 berabere📊 %52 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1179Son 200 maçTaban: 1131

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GElif Baladur25-1831.10.2026
GElif Baladur26-1431.10.2026
GElif Baladur26-2231.10.2026
GElif Baladur26-1531.10.2026
MBeşir Meral16-2531.10.2026
MBeşir Meral23-2531.10.2026
MBeşir Meral22-2631.10.2026
GBeşir Meral25-1131.10.2026
GBeşir Meral25-1931.10.2026
MBeşir Meral22-2531.10.2026
MBeşir Meral19-2531.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1231.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2631.10.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2431.10.2026
BMisafir#701824-2431.10.2026
BSilinmiş Oyuncu24-2431.10.2026
GSilinmiş Oyuncu43-531.10.2026
GSilinmiş Oyuncu46-231.10.2026
GSilinmiş Oyuncu26-2031.10.2026
MSilinmiş Oyuncu23-2531.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna