Ana Sayfa › Sıralama › Rüzgar Akkurt

Rüzgar Akkurt

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #137 · ELO 1088 · 3.379 XP

🎮 28 maç✅ 10 galibiyet ❌ 18 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %36 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1088Son 39 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#229721-2624.10.2026
GMisafir#956925-1918.10.2026
MZehra15-2517.10.2026
MSilinmiş Oyuncu20-2517.10.2026
MSilinmiş Oyuncu15-2517.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2317.10.2026
MSilinmiş Oyuncu6-2517.10.2026
MSilinmiş Oyuncu13-2517.10.2026
MSilinmiş Oyuncu23-2517.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-2317.10.2026
MMisafir#25022-2617.10.2026
MMisafir#2507-2617.10.2026
MMisafir#25014-2617.10.2026
GGökalp Dayankaç25-1317.10.2026
GGökalp Dayankaç25-2317.10.2026
MSilinmiş Oyuncu17-2616.10.2026
G@fatihciglik25-1916.10.2026
GMisafir#2811—16.10.2026
MİMPARATOR8-2516.10.2026
GMisafir#5685—16.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna