Ana Sayfa › Sıralama › ladymia_elif

ladymia_elif

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #288 · ELO 1027 · 9.424 XP

🎮 130 maç✅ 32 galibiyet ❌ 95 mağlubiyet🤝 3 berabere📊 %25 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1027Son 109 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
M@fatihciglik19-2531.10.2026
M@fatihciglik16-2531.10.2026
M@fatihciglik4-2531.10.2026
M@fatihciglik21-2531.10.2026
M@fatihciglik17-2531.10.2026
G@fatihciglik25-1431.10.2026
MMisafir#229715-2631.10.2026
M@fatihciglik21-2724.10.2026
GMisafir#762629-1924.10.2026
GMisafir#762633-1524.10.2026
M@fatihciglik9-2524.10.2026
G@fatihciglik30-1824.10.2026
M@fatihciglik20-2524.10.2026
MMisafir#196210-2624.10.2026
MNinziya5-2819.10.2026
MMisafir#706017-2518.10.2026
MMisafir#70609-2618.10.2026
MSwc5-2518.10.2026
MMisafir#751117-2518.10.2026
MCE ee7-2518.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna