Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#959

Misafir#959

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #27 · ELO 1317 · 34.125 XP

🎮 669 maç✅ 420 galibiyet ❌ 184 mağlubiyet🤝 65 berabere📊 %70 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1317Son 200 maçTaban: 1213

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
Mözde22-2630.10.2026
Mözde13-2730.10.2026
Gözde25-2330.10.2026
Gözde26-2230.10.2026
Gözde25-1730.10.2026
Mözde12-2530.10.2026
Mözde8-2630.10.2026
Mözde16-2530.10.2026
Gözde26-1730.10.2026
Gözde25-1830.10.2026
Gözde27-2130.10.2026
Gözde25-1230.10.2026
GBusra Kolcu27-1530.10.2026
GBusra Kolcu27-1630.10.2026
GBusra Kolcu31-1730.10.2026
GBusra Kolcu32-1630.10.2026
GBusra Kolcu25-1230.10.2026
BAhmet Kılıç24-2430.10.2026
GMisafir#66925-2330.10.2026
MMisafir#23723-2530.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna