Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#6699

Misafir#6699

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #276 · ELO 1031 · 16.064 XP

🎮 162 maç✅ 105 galibiyet ❌ 52 mağlubiyet🤝 5 berabere📊 %67 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1031Son 172 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMedre25-1629.10.2026
GMedre28-2029.10.2026
GMedre25-1429.10.2026
GMedre25-929.10.2026
GMedre27-2129.10.2026
MFatma asff20-2626.10.2026
GFatma asff25-426.10.2026
GBeşir Meral27-1316.10.2026
GMisafir#23425-1314.10.2026
Gmehmet ali tural26-1914.10.2026
Gmehmet ali tural25-1914.10.2026
GMisafir#346727-2114.10.2026
MErdem Çelik22-2514.10.2026
GErdem Çelik26-1614.10.2026
MMisafir#462322-2613.10.2026
GMisafir#462327-2113.10.2026
MMisafir#462312-2513.10.2026
GMisafir#462325-1413.10.2026
GMisafir#462325-1913.10.2026
GMisafir#66925-2013.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna