Ana Sayfa › Sıralama › MAMOSTE47

MAMOSTE47

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #42 · ELO 1212 · 38.139 XP

🎮 1108 maç✅ 693 galibiyet ❌ 326 mağlubiyet🤝 89 berabere📊 %68 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1212Son 200 maçTaban: 1142

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GMisafir#447525-2322.10.2026
MMisafir#447515-2722.10.2026
MMisafir#25023-2522.10.2026
MMisafir#2508-2922.10.2026
MMisafir#2509-2622.10.2026
GMisafir#25025-2222.10.2026
BMisafir#25024-2422.10.2026
MMisafir#25017-2522.10.2026
GMisafir#25025-2322.10.2026
MMisafir#25022-2522.10.2026
MMisafir#25021-2522.10.2026
GMisafir#367425-2022.10.2026
GOyuncu45627-2122.10.2026
MSavaşçı10-2522.10.2026
BTUNA24-2422.10.2026
MEksik Timur17-3122.10.2026
MBaku202618-2522.10.2026
GBaku202626-1322.10.2026
GBaku202626-1622.10.2026
GBaku202625-1722.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna