Ana Sayfa › Sıralama › Ayşe Berra

Ayşe Berra

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #276 · ELO 1031 · 6.106 XP

🎮 92 maç✅ 18 galibiyet ❌ 68 mağlubiyet🤝 6 berabere📊 %21 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1031Son 108 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MSilinmiş Oyuncu14-2725.10.2026
MSilinmiş Oyuncu12-2525.10.2026
MSilinmiş Oyuncu14-2725.10.2026
GSilinmiş Oyuncu25-1325.10.2026
MSilinmiş Oyuncu17-3125.10.2026
MSilinmiş Oyuncu17-2625.10.2026
MOyuncu45621-2523.10.2026
MSwc16-2523.10.2026
MBaku202612-2523.10.2026
BMisafir#418624-2423.10.2026
GMisafir#1335—23.10.2026
MMisafir#382422-2523.10.2026
GUmut Rzali25-1621.10.2026
BNinziya24-2421.10.2026
MNinziya19-2621.10.2026
MAhmet19-2521.10.2026
GMisafir#629425-1921.10.2026
MMisafir#629420-2521.10.2026
GMisafir#629425-1821.10.2026
MDOG DAY14-2521.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna