Ana Sayfa › Sıralama › Rümeysa Yıldız

Rümeysa Yıldız

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #283 · ELO 1029 · 15.675 XP

🎮 254 maç✅ 107 galibiyet ❌ 127 mağlubiyet🤝 20 berabere📊 %46 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1029Son 187 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MAlphaMind22-2625.10.2026
MSavaşçı16-2525.10.2026
MElif Baladur18-2525.10.2026
MMisafir#532813-2525.10.2026
GSwc25-1525.10.2026
GMisafir#65725-1725.10.2026
MMisafir#644222-2623.10.2026
MMisafir#644220-2623.10.2026
GCE ee44-423.10.2026
MCE ee15-2723.10.2026
MCE ee21-2723.10.2026
MCE ee11-2723.10.2026
GFatma asff26-2223.10.2026
MFatma asff18-3023.10.2026
MFatma asff7-2523.10.2026
MFatma asff13-2623.10.2026
BMisafir#554824-2423.10.2026
GMisafir#7630—23.10.2026
GMisafir#1335—23.10.2026
MŞükür Məhişoğlu19-2523.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna