Ana Sayfa › Sıralama › Savaşçı

Savaşçı

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #55 · ELO 1194 · 25.147 XP

🎮 615 maç✅ 257 galibiyet ❌ 321 mağlubiyet🤝 37 berabere📊 %44 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1194Son 200 maçTaban: 1128

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MEniko20-2831.10.2026
MEniko16-2531.10.2026
Myağmur değer19-2531.10.2026
GUlu Hakan47-131.10.2026
GUlu Hakan27-931.10.2026
GUlu Hakan29-1931.10.2026
BA.24-2431.10.2026
BA.24-2431.10.2026
GA.26-1631.10.2026
GA.27-731.10.2026
GA.25-2231.10.2026
BA.24-2431.10.2026
GSudenur Sevinç26-1930.10.2026
MMisafir#196617-2630.10.2026
GAteş Erdem26-2230.10.2026
GAteş Erdem25-1130.10.2026
GAteş Erdem26-2230.10.2026
GAteş Erdem26-1130.10.2026
MAteş Erdem22-2630.10.2026
GMisafir#333330-1830.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna