Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#1918

Misafir#1918

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #61 · ELO 1180 · 8.415 XP

🎮 76 maç✅ 46 galibiyet ❌ 26 mağlubiyet🤝 4 berabere📊 %64 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1180Son 81 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MMisafir#66915-3325.10.2026
GMisafir#648331-1725.10.2026
BMisafir#648324-2425.10.2026
GMuzaffer ŞEN36-1225.10.2026
GSümeyra Uzun 2—24.10.2026
GSümeyra Uzun 230-1824.10.2026
GSümeyra Uzun 225-2324.10.2026
MSümeyra Uzun 223-2524.10.2026
GOsman27-1820.10.2026
MMisafir#861921-2720.10.2026
GAlphaMind25-1720.10.2026
MŞükür Məhişoğlu23-2520.10.2026
GFatmagül27-1720.10.2026
GEcrin Özgün26-1820.10.2026
GEcrin Özgün25-1920.10.2026
GEcrin Özgün25-1420.10.2026
BEcrin Özgün24-2420.10.2026
Ggamze çelik25-714.10.2026
Ggamze çelik25-1814.10.2026
Ggamze çelik27-714.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna