Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#5328

Misafir#5328

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #3 · ELO 1498 · 49.887 XP

🎮 846 maç✅ 567 galibiyet ❌ 205 mağlubiyet🤝 74 berabere📊 %73 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1510Son 200 maçTaban: 1490

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GLaçin25-2329.10.2026
BLaçin24-2429.10.2026
MLaçin21-2529.10.2026
GDel piero1025-1129.10.2026
GDel piero1026-1929.10.2026
MDel piero1020-2629.10.2026
GSheyma25-1429.10.2026
GSheyma25-1329.10.2026
BMisafir#95924-2429.10.2026
MMisafir#95916-2729.10.2026
GMisafir#95925-2029.10.2026
GMisafir#981625-1229.10.2026
GMisafir#981625-1229.10.2026
GŞükür Məhişoğlu33-1529.10.2026
GŞükür Məhişoğlu25-2029.10.2026
GSilinmiş Oyuncu26-1726.10.2026
GSÜMEYYE30-1826.10.2026
GSahibül Hikmet25-1926.10.2026
Mmelek7-4126.10.2026
GMisafir#616125-626.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna