Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#2857

Misafir#2857

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #288 · ELO 1027 · 9.579 XP

🎮 164 maç✅ 40 galibiyet ❌ 119 mağlubiyet🤝 5 berabere📊 %25 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1027Son 154 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
MElif Baladur21-2727.10.2026
MElif Baladur10-2627.10.2026
MElif Baladur22-2527.10.2026
MElif Baladur22-2527.10.2026
MElif Baladur23-2527.10.2026
GElif Baladur26-827.10.2026
MMisafir#283119-2723.10.2026
MMisafir#28317-2523.10.2026
MMisafir#28317-2523.10.2026
GEkrem yiğit35-1323.10.2026
MMisafir#263512-2520.10.2026
MMisafir#263511-2520.10.2026
GMisafir#263525-2320.10.2026
MMisafir#263517-2520.10.2026
MKEYKUBAD17-2517.10.2026
BKEYKUBAD24-2417.10.2026
MSwc15-2515.10.2026
GSwc25-1815.10.2026
MMisafir#25022-2615.10.2026
MMisafir#2506-3015.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna