Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#250

Misafir#250

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #382 · ELO 1010 · 63.383 XP

🎮 4486 maç✅ 2609 galibiyet ❌ 1562 mağlubiyet🤝 315 berabere📊 %63 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1010Son 200 maçTaban: 1005

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BSümeyra Uzun24-2431.10.2026
GSümeyra Uzun26-2231.10.2026
GSümeyra Uzun26-1431.10.2026
BSümeyra Uzun24-2431.10.2026
GSümeyra Uzun29-1931.10.2026
GSümeyra Uzun25-2331.10.2026
GAVŞAR BEY25-2131.10.2026
Gmeko25-2331.10.2026
Gmeko26-1231.10.2026
Gmeko25-1431.10.2026
GKerem Coşkun27-831.10.2026
MMisafir#992222-2631.10.2026
GMisafir#739227-1231.10.2026
Gmehmet ali tural25-1931.10.2026
Minci3420-2831.10.2026
Ginci3426-831.10.2026
Ginci3426-2231.10.2026
Ginci3429-1931.10.2026
MMisafir#229719-2531.10.2026
MMisafir#229711-2531.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna