Ana Sayfa › Sıralama › Oyuncu456

Oyuncu456

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #132 · ELO 1090 · 9.767 XP

🎮 170 maç✅ 65 galibiyet ❌ 94 mağlubiyet🤝 11 berabere📊 %41 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1090Son 191 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BDarwin24-2429.10.2026
MDarwin23-2529.10.2026
GDarwin25-1129.10.2026
MDark Knight22-2629.10.2026
MDark Knight16-2529.10.2026
GDark Knight25-1829.10.2026
MDel piero1023-2529.10.2026
MDel piero1015-2529.10.2026
GMetehan26-1329.10.2026
GMetehan25-2029.10.2026
Gmehmet ali tural—29.10.2026
Gmehmet ali tural—29.10.2026
MGMRC18-2529.10.2026
MGMRC20-2829.10.2026
MMisafir#200520-2829.10.2026
GMisafir#200525-1929.10.2026
GMisafir#200529-1929.10.2026
GMisafir#200525-1429.10.2026
GMisafir#200525-1229.10.2026
MAkıncıAlp21-2724.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna