Ana Sayfa › Sıralama › CE ee

CE ee

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #57 · ELO 1186 · 30.887 XP

🎮 451 maç✅ 295 galibiyet ❌ 126 mağlubiyet🤝 30 berabere📊 %70 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1186Son 200 maçTaban: 1095

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BNinziya24-2430.10.2026
GNinziya25-1130.10.2026
M202619-2627.10.2026
M202620-2627.10.2026
GMisafir#66926-1027.10.2026
GMisafir#66925-1727.10.2026
BMisafir#447524-2426.10.2026
MMisafir#95921-2726.10.2026
BMisafir#981624-2426.10.2026
GBaku202625-1626.10.2026
GPML-EMRE25-2026.10.2026
GBilge Kağan26-1926.10.2026
GSwc25-2125.10.2026
BSwc24-2425.10.2026
BSwc24-2425.10.2026
MSwc23-2525.10.2026
BLaçin24-2425.10.2026
GMisafir#911825-1325.10.2026
GMisafir#898625-2325.10.2026
MMisafir#898615-2525.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna